Systémového diskového oddílu na vašem serveru běží z vesmíru a je třeba změnit velikost nebo rozšířit jednotku C ?Hledáte Server Magic nebo Partition Magic Server Edition ? Nebojte se, v tomto článku, dostanete odpověď.

Co je to Partition Magic?

Partition Magic je původně vyroben společnosti PowerQuest, to je první a nejslavnější pevný disk dělení program, který vám může pomoci změnit velikost a upravit stávající diskové oddíly bez ztráty dat. Partition Magic běžel na systémech Windows operačního systému Microsoft (pouze 2000 a XP, Vista nebo ne 7), nebo z CD-ROM.

Mohu použít Partition Magic na Windows Server?

Magic server je Server vydání Partition Magic od PowerQuest. Má schopnost vytvářet, formátovat, odstranit oddíl, změnit velikost nebo sloučit partition bez ztráty dat v systému Windows Server. Server Magic funguje jako Partition Magic a jediný rozdíl od Partition Magic je, že běží pod Server Edition pro Windows NT a 2000. Ale protože zanikajících společností Symantec, Magic Server není aktualizován. Tak to není možné, aby server Magic prodloužit, změnit velikost diskového oddílu server v žádném pokročilý operační systém, například Windows 2003, 2008, atd. Je třeba Server Magic alternativu.

Alternativní server Magic

Vzhledem k tomu, Magic Server není k dispozici pro systém Windows Server 2003, 2008, potom, jak si vybrat správný software na velikost nebo rozšířit vaše Server oddíly ? Naštěstí existuje několik alternativ Server Magic pro Windows Server 2008, 2003, například Partition Assistant Server , atd.

Jako alternativu Server Magic , všechny tyto Server oddíl software poskytuje funkce pro změnu velikosti, rozšíření, vytvářet, formátovat, mazat oddíl, atd. Můžete oddíly na serveru bez ztráty dat.

Ve srovnání s Server Magic, Partition Assistant Server podporuje více operačních systémů.Je kompatibilní se systémem Windows Server 2000/2003/2008 a desktop 2000/XP/Vista/Windows 7 (32/64) bitové systémy. Všechny druhy Hardware RAID pole jsou také podporovány.

Partition Magic Server - Partition Assistant Server

Viz podrobnější funkce Partition Assistant Server Edition

Resize partition Merge partitions Shrink partition

Hlavní výhody těchto alternativ oddíl Server Magic

  • Změna velikosti, Merge / Rozšířit příčky řešit systémové jednotce "nedostatek místa na disku" problém rychle a bezpečně.
  • Zvýšenou ochranu dat technologií - velikost, slučovat oddíly bez ztráty dat.
  • Hot Změnit velikost - rozšířit NTFS bez restartování serveru nebo přerušení vaší práce.
  • Disk / Copy Partition pro zálohování dat nebo přenést na jiný disk bez přeinstalace systému Windows.
  • Změny provedené na oddíly mohou být náhledu před aplikací na pevný disk.
  • S uživatelsky-přátelské rozhraní, žádné profesionální pomoc nebo zkušenosti s používáním požadované Partition Magic.

Můžete si stáhnout demo z těchto alternativ Server Magic a uvidíte, jak to funguje u vašeho serveru.